Tajemnica chińskich ziół

Tajemnica chińskich ziół

31 lipca 2018 Wyłącz przez sinah
https://klinika-trzezwosci.pl/nasza-oferta/odtruwanie-alkoholowe/odtruwanie-na-telefon odtruwanie poalkoholowe

Chińscy lekarze od dawna odkryli moc ziół. Uważali oni, że za ich pomocą można wyleczyć wiele chorób. Zioła mogą być bardzo skuteczne pod warunkiem, że są prawidłowo stosowane.

Trzeba bowiem pamiętać, że nieumiejętne stosowanie ziół może być bardzo niebezpieczne. W niektórych przypadkach takie praktyki kończą się nawet zatruciami. Przez wielu zwolenników medycyny chińskiej zioła traktowane są jak lekarstwo.

Nic zatem dziwnego, że tak ważne jest ich właściwe dawkowanie. Uważa się, że najbardziej niebezpieczne jest stosowanie pojedynczych ziół. Od tej reguły istnieją jednak wyjątki.

Za dość bezpieczne zioło uchodzi chociażby Gingo Biloba. Warto pamiętać także o tym, żeby nie stosować ziół przez dłuższy czas. Przerwy w zażywaniu ziół są niezwykle istotne.

W jaki sposób należy dobierać zioła? Przede wszystkim nie można tego robić samodzielnie. Trzeba udać się do zielarza, który na podstawie stanu naszego zdrowia dobierze właściwe dla nas zioła i określi dawkowanie. W większości przypadków zielarze sporządzają mieszanki ziół, które cechują się większą skutecznością.

http://thea.pl/produkty/nawilzenie-i-ochrona/thealoz-duo-g