9 grudnia 2023

Wzrok i okulary

Ekologiczne produkty

Zapas energii elektrycznej

http://www.contactcenter.pl/pl/uslugi/badania-marketingowe/ankiety-telefoniczne/336

Energia elektryczna jest dziś dobrem tak powszechny, że nawet nie zastanawiamy się, jak mogłoby wyglądać życie bez niej. A co, gdyby w pewnym momencie zabrakło prądu? Jak poradziłaby sobie wówczas Twoja firma? Czy nadal dysponowałbyś pełnym dostępem do najważniejszych danych? Aby móc pozytywnie odpowiedzieć na takie pytania, musimy zadbać o bezpieczeństwo energetyczne z odpowiednim wyprzedzeniem.

A właściwie – wybrać usługodawcę, który wie jak o takie bezpieczeństwo zadbać. Dokładne zapoznanie się z odpowiednimi zakładkami na stronie dostawcy to dobry pomysł, zanim podejmiemy decyzję o wykupieniu usługi.

Dobra wiadomość w tej kwestii jest taka, że większość firm oferujących dostęp do serwerów dba o bezpieczeństwo energetyczne urządzeń. Solidne agregaty i niezależnie linie zasilania sprawiają, że serwerownia jest w stanie przetrwać nawet dłuższy brak w dostawie prądu.

Jest również odporna na wszelkie przepięcia w sieci i nagłe zmiany napięcia. Dzięki temu zarówno same urządzenia jak i zgromadzone na nich dane są bezpieczne.

office 365 dla firm