Smog

12 maja 2018 Wyłącz przez sinah
www.tel-kam.pl

W dużych miastach żyje się coraz trudniej. Panuje tam coraz większy hałas, a powietrze jest coraz bardziej zanieczyszczone.

Z pewnością, nie są to warunki, które sprzyjają ludzkiej egzystencji. Trudno więc logicznie wytłumaczyć, dlaczego sami sobie zgotowaliśmy taki los, no bo przecież to my ponosimy odpowiedzialność za taki stan rzeczy.

Niektórych rzeczy nie da się już odwrócić, jednak z pewnością można postarać się o to, żeby nasze miasta były mniej zanieczyszczone i bardziej przyjazne. Może przyczynić się do tego każdy z nas.

Oczywiście, jednostki mają znikomy wpływ na kwestie natury ekologicznej, w tym również na miejski smog. Jeśli jednak nagle wszyscy na przykład przesiedlibyśmy się z samochodów na rowery, to z pewnością już po krótkim czasie dostrzeglibyśmy pozytywne zmiany.

Oczywiście, nie tylko auta wpływają na powstawanie smogu, jednak z pewnością mają one w tym swój udział. Proekologiczne działania powinny zaczynać się właśnie w taki sposób, czyli oddolnie, chociaż oczywiście i odgórne decyzje są nam potrzebne.

http://oratech.pl/zestawy-hydroforowe/