Salony optyczne kuszą badaniem

Salony optyczne kuszą badaniem

18 marca 2016 Wyłącz przez sinah
suplementy diety zęby

Odwiedzić salon optyczny musimy, jeśli chcemy mieć swoje okulary. To właśnie tam możemy zdecydować się na oprawki, a fachowcy przygotują dla nas parę zgodną ze specyfikacją wynikającą z badania. Jedną z ciekawych usług świadczonych obecnie w większości takich miejsc jest badanie ostrości wzroku.

Czasami przeprowadza je optometrysta, a czasami okulista. W tym drugim przypadku zazwyczaj musimy się wcześniej umówić na konkretny termin. Walorem takich badań jest ich darmowość, pod jednym wszakże warunkiem – musimy wykupić okulary w tym konkretnym punkcie.

Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie, bo to swoiste „dwa w jednym”. Mamy profesjonalne badanie wzroku, za które nie musimy płacić i okulary lub szkła. Z punktu widzenia optyków takie posunięcie jest bardzo zręczne pod względem marketingowym, ponieważ zwiększa zainteresowanie usługami i przyciąga dodatkowych klientów.

Coraz trudniej znaleźć optyka, który nie współpracuje przynajmniej z optometrystą. Ten ostatni często działa na cały etat i może zbadać klienta w każdej chwili, równocześnie zapewniając mu fachową obsługę..

seniorsupport.pl