12 czerwca 2021

Wzrok i okulary

Ekologiczne produkty

Dla kierowców

www.zwiazekgornoslaski.org https://www.formeds.com.pl/

Osoby, które dużo podróżują samochodem muszą dbać o to, aby na każdym etapie jazdy zapewnić optymalny poziom bezpieczeństwa zarówno sobie, jak też innym uczestnikom ruchu. Istnieją praktyczne sposoby na to, aby tak właśnie było.

Można na przykład zdecydować się na zakup specjalnych okularów polaryzacyjnych, które zostały stworzone głównie z myślą o poruszaniu się autem w słoneczny dzień. Każdy kierujący wie, jak dużym problemem może być wówczas intensywnie święcące słońce.

W sukurs przychodzą wysokiej klasy okulary polaryzacyjne. Posiadają one specjalne typy szkieł, zazwyczaj w kolorze żółtym lub pomarańczowym.

Dzięki odpowiedniemu wykonaniu okulary te niwelują skutecznie odblaski pochodzące z karoserii innych samochodów, wody czy asfaltu. Tym samym nie ma ryzyka, że coś oślepi kierowcę i doprowadzi do utraty przezeń orientacji.

Mając na nosie takie okulary nie tylko chronimy oczy przed zmęczeniem wynikającym z ekspozycji słonecznej, ale znacząco polepszamy swój komfort jako użytkowników drogi..

retinopatia cukrzycowa